Seyahat Filmleri İlham Verecek 3 Film Önerisi

0 24

Seyahat filmleri, broşürleri ve fotoğrafların eksik olduğu ses veya gezi videolarını aktarma avantajına sahiptir. Pitoresk bir kumsaldan Afrika Safari’sine kadar güzel bir yerde kendinizi resmetmek kolaydır. Sizi en iyi tatil hakkında düşünmek için, yolculuğa ilham verecek birkaç iyi film var. Seyahat etmeden önce veya kararlaştırılmış gezi planlarınız için ilham kaynağı olacak filmleri izlemeyi denemelisiniz.

Forrest Gump

forrest-gump

Forrest Gump klasik bir favori olan kahkaha, gözyaşı ve seyahatle doludur. Forrest’in Amerika Birleşik Devletleri’nde devam eden keşif gezisi, filmde önemli bir faktör ve sizi yola çıkarmak için yeterli ilham kaynağı. Tabii ki gezmek bir gereklilik olmak zorunda değildir. Amerika Birleşik Devletleri’nde bir yol gezisi planlamak eğlenceli ve maceracı bir şeydir ve seyahatinizi sizin için mükemmel hatta benzersiz hale getirebilirsiniz. Belki sadece bir haftanız vardır ya da belki bir yaz gezisi planlıyorsunuz. Ne kadar zamanınız olduğuna bağlı olarak, en iyi yerlere ulaşmak için programınızı ayarlayabilirsiniz. Rushmore ve Golden Gate Köprüsü. Doğal alanlardan insan yapımı anıtlara kadar ziyaret etmek için güzel yerler ile doludur ve bir seyahat tatili için mükemmel fırsatlara sahiptir.

Karayip Korsanları

karayip-korsanlari

Tropikal bir macera hayal ediyorsanız, karayip korsanları filminden başkasına bakmayın. Endişelenmeyin, seyahatiniz sırasında dalgalı denizlerde korsanlarla tanışmak zorunda kalmayacaksınız, ancak korsanlar açık denizlerde dolaştıklarında adaların nasıl olacağını hayal edebilirsiniz. Plajlarda dinlenmek, çeşitli adalara yolculuk yapmak veya bazı şehirleri ziyaret etmek Karayipleri keşfetmek için harika bir yoldur. Bazı şehirlerde ayrıca korsanlık tarihi ve Karasakal gibi büyük korsanların efsaneleri hakkında müzeler vardır. Tarihin içeriğinde ise bilgilerinin detaylarını anlayacağınız gizli ipuçları barındırmaktadır.

Yüzüklerin Efendisi

yuzuklerin-efendisi

Ünlü Yüzüklerin Efendisi film serisi Yeni Zelanda’nın pitoresk manzarasında çekildi. Yeni Zelanda’daki fotoğrafçılar dağlardan, kıyılara ve ormanlık alanlara kadar çeşitli doğal alanları sevdireceklerdir. Adaların çevresinde doğal rezervlere turlar düzenleyebilir veya adaların çağdaş tarzının tadını çıkarmak için daha büyük şehirlerde kalabilirsiniz. İster bir aile yaz tatili, ister benzersiz bir yıldönümü kutlaması için çift olarak seyahat edebilirsiniz. Yeni Zelanda tatil ve fotoğraf çekimi için harika bir yerdir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.