Sevdiklerinizle İzlemek İçin En İyi 5 Romantik Komedi Filmi

0 27

Romantik komedi, pembe hayaller kuran veya gerçekleştirmek isteyenler için ideal türdür. Ancak makul miktarda mizahla romantizmi umursamaz hale getirirler. En iyi romantik komedi seçimlerimizdeki karakterler gülünç sahneler gösterebiliyor, çılgınca davranıyor, gülüyor, ağlıyor, ikili opsiyonlara giriyorlar ama sonunda her zaman aşklarını buluyorlar. Bazen hiç beklemedikleri anda karşısındaki kişiye gardını düşürebiliyor. Kahkaha atmak için romantik komediler mi arıyorsunuz? Ruh eşinizle ne izleyeceğinizi bilmiyor musunuz? O zaman size en iyi romantik komedileri sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

How to Lose a Guy in 10 Days

Kate Hudson ve Matthew McConaughey ile harika bir romantik komedi. Andy bir moda dergisi gazetecisidir ve kızların ilişkilerde yaptığı tipik hatalar hakkında bir makale yazma görevini üstlenir. Benjamin adlı bir yayıncıyı kontrol etmeye karar verir. Ancak Andy, Benjamin’in de ilgisini çekmediğini düşünüyor. Hudson’ın oyunu mükemmel ve McConaughey, gazetecinin rolünde korkak tavırlar sergileyen roldedir. 

how-to-lose-a-guy-in-10-days

This Means War

İki yakın arkadaş olan FBI ajanları aynı kıza aşık olur. Onun uğruna casusluk cephanesinin tamamını kullanmaya hazırlar, çünkü “her şey sevgi ve savaşta adil”. Oyuncular mükemmel: Tom Hardy, Chris Pine, Reese Witherspoon. Evet, bu filmde aşk var, ancak iyi bir romantik komedi için ana şey ruh halidir.

this-means-war

Knight and the day

Bu, mizah ve romantizm ile tatlandırılmış hafif bir gerilim. Tom Cruise ve Cameron Diaz mükemmel bir oyunculuk sürdüren çiftlerdir. Pozitif mimik, karakter ve moda stilini yansıtmaya çalışan kadını görebilirsiniz. Görsel efektler, manzaralar, aksiyon ve iyi bir aktör oyunu ile tam komedi aşk karışımı olmuştur. Film dinamik ve heyecan verici hatta en önemlisi aşıkların bağını güçlendirebilir.

knight-and-day

Friends with Benefits

Hem cinsler arası ilişkileri konu almaktadır. Jamie ve Dylan iş yerinde tanışırlar. New York’ta çalışmakta olan yetenekli bir dergi editörü rolünde oynayan Jamie hayatını yönlendiren kararı veriyor. İlk olarak, hem cinsi ile arasında ilişkiye dönüşen samimi diyaloglar başlıyor.

friends-with-benefits

Il principe abusivo

Bu bir prensesin zor hayatı hakkında komik romantik film konusudur. Bir prensesseniz ve basın sizin hakkınızda hiç iyi şeyler yazmazsa ne yapardınız? Prenses Letizia uşağın tavsiyesi üzerine, prensliğin en değersiz sakinini olan genç Dunce Antonio’yu bulur ve ona aşık olduğunu iddia eder. Birlikte akşam yemeği yemek için anlaşırlar ve paparazzi onları haber konusu etmiştir. Bu prenses için büyük skandal olur.

Il-principe-abusivo

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.