Öğrencilerin İzleyeceği Filmler – En İyi 4 Öğrenci Filmleri

0 23

Öğrencilerin izleyeceği filmler,  arkadaşlarıyla yaptıkları etkileşimden hafta sonları partilere gitmeye kadar üniversitedeki eğlencenin sonu yoktur. Bununla birlikte konferans salonundan, yurt odasına hareket eden statik bir karakter gibi oturmanıza gerek yoktur. Üniversite hayatıyla ilgili filmlerin gişe trendlerini kontrol etmek için biraz zaman ayırın. Cannon Bard Teorisi, insanlar kendilerini etkileyebilecek şeylerle karşılaştıklarında, fizyolojik ve duygusal zihin durumlarında her zaman olumlu veya olumsuz bir değişiklik olduğunu öne sürer. Bu belirtiler üzerine, size üniversitedeyken izleyebileceğiniz en trend ve klasik filmlerden bazılarını sunuyoruz.

İneklerin İntikamı

ineklerin-intikami-ogrencilerin-izleyecegi-filmler

İneklerin intikamı, yapılan haksızlığa karşı sert tavır gösteren öğrencilerii anlatmaktadır. Zorbalığa kolejde kardeşlik üyesi olmaya uygun olmayan öğrencileri vurgular. Zorbalar yoğunlaştıkça, sözde kolej uyumsuzluğu eski zalimlerine karşı bir kardeşlik ve baskınlık mücadelesine katılmak için iş birliği yaptı. Mesele şu ki, başarılı olmak için olasılıkları (yarışmaları) yenmelidir.

Tekme ve Çığlık

tekme-ve-ciglik-ogrencilerin-izleyecegi-filmler

Üniversite bir öğrencilerin tam anlamıyla doğru becerileri geliştirdikleri bir bahçedir. Ne yazık ki, birçoğu üniversiteden mezun olduktan sonra hayatlarının net bir haritasına sahip olamıyor. 1995 yılında yapılan Kicking and Screaming, her öğrencinin hayatındaki mezuniyet sonrası anları vurgular. Film, olayların ardışık bir sırayı takip ettiği Freytag Piramidi’ne benziyor. Bu, öğrencinin üniversitedeki performansının çalışmalardan sonra hayatının görünümünü belirler.

Mona Lisa Gülümseme

mona-lisa-gulumseme

Bu film, evliliği son çare olarak gören kadın izleyiciler içindir. Bu klasik filmde bir kadın profesör, kız öğrencilerine evlenmenin hayattaki ana hedefleri olmaması gerektiğini söylemek için sanattan yararlanıyor. Buna bakarak, insanların evliliğe eğitim döngüsünden nasıl geçtiğini anlayacaksınız. Evlilik düşünen öğrencilerin izleyeceği filmler.

Sosyal Ağ

sosyal-ag

Dünya nüfusunun yaklaşık %65’i popüler sosyal medya platformu Facebook’u kullanıyor. Bununla birlikte sadece birkaçı başlangıç ​​hikayesiyle ilgili olabilir. Üniversitede bir öğrenci olarak dünyanın en büyük sosyal medya ağının çalkantılı başlangıcını anlamak için bu klasik film olan Sosyal Ağı tercih edebilirsiniz. Platformun ilk günlerini vurgulamanın yanı sıra, film aynı zamanda kurucusu Mark Zuckerberg’in uğraşması gereken yasal savaşları da özetledi. Havard Üniversitesi’nde okurken bu proje için ilham aldığı düşünüldüğünde, benzersiz bir şey icat etmek için ilham alabilirsiniz. Öğrencilerin izleyeceği filmler ve hayatını yönlendirecek tavsiyeleri barındırıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.