Marvel Filmleri En Popüler 3 Saç Modeli

0 33

Marvel filmleri hayranıysanız, bir karakterin sahne veya film başına saç stilini kaç kez değiştirdiğini anlayabilirsiniz. Ayrıca Black Widow filmi boyunca en fazla saç modeli değişikliğine sahip olduğu bilinmektedir. Yenilmezler: Son Oyun filmi sırasında Kaptan Marvel’in yeniden şekillendirilmiş saçını da fark etmeli ve takdir etmeliyiz. Tony Stark’ın yıllık saç ve sakal görünümünü de standart gidişatını bozmadan devam edenler arasındadır. Tüm bu değişiklikler Marvel filmlerindeki karakterler için ivme yaratmaya yardımcı oluyor.

Demir Adamın Üflemeli Saç Stili

tony-stark-sac-modeli

Tony Stark, diğer adıyla Iron Man (Robert Downey, Jr. tarafından canlandırılmıştır. MCU evrenindeki en insan yapılı karakterlerden biri olması şaşırtmıyor. Endgame sonrasında çoğu hayranın onu aynı saç stilinde tanımayacaktı. Ama burada bazı bilgileri vermeden önce, saç stilinin daha basit olduğu zamana geri dönelim. Üflemeli Saç modelini tercih eden aktör, yeni çıkarılacak olan filmlerinde de kısmen aynı modeli kullanacağını belirtti.

 

Kaptan Amerika’nın Sarı Saçları Arasındaki Beyaz Çizgileri

kaptan-amerika-sac-modeli

Kaptan Amerika‘yı (Chris Evans tarafından oynanan) büyük ölçüde tanımlayan iki sarışın türünde saç modeli bulunmaktadır. 2014 Kış Askeri sarışın ve katmanlı Son Savaş ile aynı model tonunu kullanmıştır. Bu farklı tonlar izleyicilere yeterince şık görünebilir, ancak hayranlara daha derin ve daha karanlık bir mesaj gönderdiği kesin. Kaptan Amerika’nın geçmişte çifte kişiliğiyle nasıl mücadele ettiğine tanık olmuştuk. Bu katmanlı beyaz çizgilerin konuştuğu bir şey varsa, bu sonunda kaçınılmaz yeni stili olurdu. Marvel filmleri arasında en dikkat çeken saç modellerinden birisi ise Kaptan Amerika tarafından kullanılmaktadır. 

 

Thor’un Muhteşem Saçları

thor-sac-modeli

İskandinav tanrısı olarak Thor’un (Chris Hemsworth tarafından canlandırıldığı) sunabileceği çok türde saç modeli vardır. Bu saçlarının yapısı ve bakımı ile alakalıdır. Mükemmel İskandinav dreadlocks veya Lebowski bazıları için sadece cazibeli karizmasıyla eşleşmekle kalmaz, aynı zamanda geçmişteki mücadelelerini de anlatır. Kesinlikle saçları son zamanlarda çok şey yaşadı, sahne ve rolleri gereğince saç yapısı ufak zararlar görmüştü. Bu kadar muhteşem uzunluklara ulaştığını görmek, düpedüz bir ilgi kaynağı haline gelmişti. Thor uzun saçı ve sakal yapısı ile dikkatleri sürekli üstünde tutan aktörlerden birisidir. Avengers: Endgame sahnelerinde kullandığı kalın sakalı ise saçlarına uyumlu şekilde farklı hava katmaktadır.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.