Hakkımızda

Makomel internet sitesi, 2020 yılında yayın hayatına başlamış ve 2020 yılında da ziyaretçilerini Psişik Güçler konusunda bilgilendirmeyi amaçlayarak yoluna devam etmektedir.

Sitemizde yer alan içerikler tamamen bilgi amaçlıdır. Gerek pisişik güçler olsun gerekse yeni meditasyon türlerini öğrenmek isteyen ziyaretçilere olsun gündemi yakından takip ederek en doğru bilgileri vermeyi kendine ilke edinmiştir.

Makomel internet sitesinin tek uzantısı https://www.makomel.com’dur. Başka hiçbir site ile doğrudan veya dolaylı şekilde bir bağlantısı bulunmamaktadır.

Sitemizde yer alan bütün içeriklerin hakları makomel.com’a aittir. İzinsiz alınması, kopyalanması, internet veya reel ortamlarda paylaşılması yasaktır.

Psikokinetik ve Psişik Güçlere daha hızlı ve detaylı anlatım ile ulaşmak için “aşağıdaki formu” sayfasındaki iletişim formunu kullanabilirsiniz. Ya da info@makomelcom  e-posta adresinden iletilerinizi gönderebilirsiniz.

makomel.com internet sitesi, internet reklamcılığında öncü Google Adsense internet reklamlarını kullanır. Google Adsense Politikaları’na aykırı içerikler üretmez. Telif hakları konusunda hassas davranır. Sitede kullanılan görsel ve videoların hepsi internet ortamında paylaşıma açık kanallardan alınarak yayımlanır.

Sitemizde yer alan görsel ve/veya videoların telif haklarının size ait olduğunu iddia ediyor ve kaldırılmasını istiyorsanız bize iletebilirsiniz. İlgili görsel/video ivedilikle kaldırılacaktır.

Email: info@makomel.com

Web:https://www.makomel.com