Filmlerde en iyi spinofflar ve seçimler nelerdir

0 22

Herkes filmleri sever ve çoğu insan muhtemelen şu anda her zamankinden daha fazla film izliyor. Ancak filmlerde en iyi spinofflar anlamı ve ilerleyişini bilmiyorlar. Çünkü hepimiz günün saatlerini doldurmaya çalışıyoruz. Ancak mevcut durumdan akıllarını almak için biraz farklılık terapisi yapmak isteyenler için, mevcut en iyi film temalı spinoff ürünlerinden bazıları nelerdir?

Romanlaştırılmış Spinoff

Çok sayıda film kitaplara dayanıyor, ancak bunun başka şekilde de çalışabileceğini biliyor muydunuz? Bu bir yazarı filmin planını alıp hikaye genişletilmesi için, daha fazla alan yaratabilecek bir kitaba dönüştürdüğü romanlaştırılmış spinoff olarak bilinir. Birçok roman, dayandığı filmlere eşlik eden parçalar olarak çalışır ve birbirlerini etkili bir şekilde tamamlayıcıdır. Yenilikler yaygın olarak kanon durumunda kabul edilir resmi hikayenin bir parçası ve genellikle bir filmin düzenlendiği evrende daha derine inerler.

Örneğin, bugünlerde okunabilecek birçok farklı Star Wars romanı var. Geçen yıl yeni film The Rise of Skywalker’ın çıkmasından hayal kırıklığına uğramış hayranlar, bunun yerine kitap formunda bu dünyaya geri dönerek kendilerini konsolide edebilirler. Yenilikler sizin için uygun değilse, en sevdiğiniz filmlerin dayandığı kitapları neden okumuyorsunuz? Hangi yaratıcı seçimlerin yapıldığını, kitap ve film arasındaki farklılıkları da oynamak için eğlenceli bir oyun görmek genellikle büyüleyici olabilir.

 

Giyim ve hatıra eşyaları

Oyuncaklar ve oyunlar sizin için bir şey değilse, kıyafetler ve diğer hatıralar filmlere olan sevginizi dünyaya göstermek için harika bir yol olabilir. Film logolu tişörtler son derece popülerdir ve internetten satın alabileceğiniz bazı çarpıcı tasarımlar vardır. Hatıra filmlerle ilgili herhangi bir ürün anlamına gelebilecek geniş kapsamlı bir terimdir. Ancak hardcore hayranlar, bir film yapımında gerçekten kullanılan eşyaları satın almayı deniyorlar.

Örneğin İngiliz radyo sunucusu Chris Evans, aynı isimdeki Kaptan Amerika yıldızı ile karıştırılmamalıdır! Son zamanlarda ödüllü film hatıralarının bazılarını satarak yardım için büyük miktarda para toplad. Evans, klasik James Bond isimleri Live And Let Die ve Dr No için orijinal posterler ve Chitty Chitty Bang Bang’in bir kopyası gibi birçok öğeye sahipti. Giyim ve hatıra eşya tercihleriniz ise en sevdiğiniz hatta motivasyon kaynağınız olan filmlerden seçebilirsiniz. Filmlerde en iyi spinofflar tercihini ise sizi doğru noktaya ulaştıracaktır.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.