Duygusal filmler ile gözyaşına boğulacaksınız

0 23

 

Duygusal filmler kategorisinde hollywood oyuncuları, küresel film endüstrisinde var olanların en iyisini sergilemek için uğraşmaktadır. Bu nedenle her sanatçının Hollywood’a oynamak ve film yapmak istemesinin nedeni budur. Oyuncular bir rol oynadığında filmin gerçek olduğunu düşündürürler. Bir noktada kendinizi bu filmlerden ağlarken bulabilirsiniz.

Titanik

titanik

Titanik kesinlikle listemizin başında. Ne zaman bir ya da iki gözyaşı dökmek ve duyguları dışarı çıkarmak istediğinizi hissediyorsanız, sadece bu filmi izleyin. Kate Winslet ve Leonardo Dicaprio bu filmde kesinlikle harika bir performans sergiledi. Gemi batmadan önce ortaya çıkan tüm olaylar sizi bir şekilde duygusal bırakacaktır. Yaşayacağınız duygusallık ise bir süre sonra yerini gözyaşlarına bırakacaktır. On yedi yaşında bir aristokrat, kötü niyetli RMS Titanic’de kibar ama fakir bir sanatçıya aşık oluyor. Aşık olması ile beraber duygusal sahneler ile içeriğini süsleyen sahneler yerini alıyor.

Mahşer

Hiçbir şey bir babanın kızına olan sevgisini yenemez. Bu teori duygusal filmler kategorisinde Bruce Willis saklanmış kızın, erkek arkadaşı Ben Affleck için hayatını feda ettiğinde ortaya çıkar. Spoiler olmaktan nefret ediyoruz, ancak mürettebatın geri kalanının ölmesini izlemek sizi her seferinde gözyaşı içinde bırakacak. Yani bu filmi izlerken yakınınızda bir mendil kutusu olması en iyisidir, çünkü kesinlikle çok sayıda ölüm sahnesi vardır.

mahşer

Hatırlanacak Bir Yürüyüş

Aşık bir çocuğu ağlamak ve kız arkadaşının yaşamasına izin vermek için yalvarmaları sizi birkaç gözyaşı anlarına bırakacaktır. Mandy More ve Shane West’in o zamanlar Hollywood’daki en tatlı çifti yaptıkları gerçeğini unutmamak gerekir. Ama hepimiz biliyoruz ki Nicholas Sparks’ın kitaplarından yapılan filmler sizi bir noktada ağlatacak.

Senden önce ben

Hollywood, iyi aktörler bulabileceğiniz tek yer değil, “Senden Önce Ben” İngiliz film endüstrisinin kollarında birkaç numara olduğunu göstermek için kullanılabilecek bir örnektir. Aynı zamanda en iyi gerçek para casinoları endüstrisi için de geçerlidir. Bu filmde bir bakıcının hastasına aşık olduğunu izleyeceksiniz ve tekrar hayatı sevmesi için umut ışığı olacaktır. Duygusal filmler örneği olarak senden önce ben filmi en büyük kanıtlarından birisidir. 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.