Durugörü Basiret nedir? Durugörülerin geçmişi ve bugünü görmelerine izin veren psişik yeteneklere sahip oldukları söylenir. Durugörü aynı zamanda aklın durugörü olarak da bilinir. Durugörü becerileri, bir birey tarafından ruhsal gelişim, psikoterapi veya basitçe bir refah duygusu deneyimlemek için kullanılabilir.

Durugörü Basiret nedir?

Durugörü olan psişik yetenekler, durugörü ile benzer olarak tanımlanmıştır, ancak daha çok bireyin duyularına odaklanmıştır. Durugörü algısı, bireyin ruhla iletişim kurmasına ve daha yüksek bir güçle bağlantı kurmasına izin verebilir.

Durugörü algısı, insanların psişik iyileşme ve sezgi deneyimlemesine izin verir. Durugörenler ayrıca geleceği tahmin edebilir, insanların düşüncelerini görebilir ve hatta diğer insanların seslerini duyabilirler. Durugörü edenler ayrıca nesneleri, insanları, yerleri ve olayları tamamen farklı bir perspektiften görebilirler. Buna “durugörü” yeteneği denir.

Üç tür psişik yetenek vardır. Bir tür, başka bir kişinin düşüncelerini veya duygularını hissetme becerisi olan yanlılıktır. Durugörü kullanarak insanların duygularını hissedebilirler. Bir kişinin duygularını, niyetlerini, hislerini, arzularını, fikirlerini, düşüncelerini ve anılarını hissedebilir.

Bir başka psişik yetenek türü, bir görüntüyü dinlerken zihinsel bir görüntü deneyimleme yeteneği olan yanıltıcı algıdır. Bu kategoride sınıflandırılabilecek başka psişik türler de vardır, örneğin durugörü algısı, durugörü imgesi, durugörü dinleme, duru konuşması ve durugörü vizyonu.

Durugörü Basireti nedir?

Durugörü Basiret nedir? Durugörü becerileri, psişik okumalar, dillerde konuşabilme, geçmişi ve geleceği görebilme veya duyabilme ve hatta bir bireyin hayallerini ve vizyonlarını görebilme veya duyma gibi çeşitli yollarla edinilebilir. Psişik yetenekler, eğitim ve uygulama ile herkese doğal olarak geldiği şeklinde tanımlanmıştır, ancak bunları geliştiren herkesin bunları tam olarak kullanma yeteneği yoktur.

Daha yüksek bir enerji kaynağına veya aura olarak bilinen enerji alanına bağlanmak için durugörü kullanma yeteneği, durugörü olarak bilinir ve fiziksel bir yetenek olduğuna inanılır. Durugörü kabiliyeti ile doğabilirler, ancak eğitilmedikçe ve bilenmedikçe onu tam olarak kullanamazlar.

İlginizi Çekebilir  Durugörü ve Nedeni

Işık frekansları olan auraları görme yeteneği vücudun her yerinde bulunabilir. Durugörü de aurayı hissedebilir ve bu enerjiyi psişik yetenekleri olan ancak yeteneklerinin pek farkında olmayanlarla iletişim kurmak için kullanabilir. Durugörü, fiziksel bedenin etrafındaki enerji alanlarıyla duyguların, düşüncelerin, kelimelerin ve eylemlerin bir kombinasyonu yoluyla bağlantı kurabilirler.

Durugörü güçleri ile başkalarının hayatlarını etkileyebilirler. Dinleyiciler aynı odada veya işitme mesafesindeki insanların düşüncelerini hissedebilirler. Clairauditors ayrıca başkalarının duygusal durumlarını hissedebilir ve tahminlerde bulunabilir.

Durugörü, geçmiş veya geleceğin vizyonları veya görüntüleri aracılığıyla geçmiş veya gelecekteki olayları görmek ve duymak için basiret yeteneklerini de kullanabilirler. Clairauditors ayrıca başkalarının düşüncelerini ve duygularını dinleyebilir ve bu enerjiyi onlarla iletişim kurmak için kullanabilir.

Durugörü Basiret nedir?

Pek çok insan ruhlarla iletişim kurmak, kayıp sevdiklerini bulmak, suçları çözmek, günlük yaşamlarında yardım almak ve hastalıkları iyileştirmek için durugörü yeteneklerini kullandığını iddia ediyor. Hatta ölümden sevdikleriyle iletişim kurmak ve hatta bilinmeyen diğer varlıklarla iletişim kurmak için basiret kullanan insanlar bile var.

Psişik yeteneklere sahip olanlar genellikle başka bir şekilde üstün yetenekli olarak kabul edilir. Sezgi sanatında yetenekli oldukları söyleniyor. Bu sezgi sanatı, havadaki ısı veya soğuk miktarı veya bir nesnenin yüzeyindeki belirli bir elementin rengi gibi ince olan şeyleri fark etme yeteneğini içerir.

Medyumlar geleceği tahmin etmek için yeteneklerini kullanabilir, zihinleri okuyabilir, bir oyunun sonucunu tahmin edebilir veya bir kişinin geleceğini görebilirler. Tarot kartlarını okumak veya çevrelerini veya bir nesnenin modellerini anlamak için becerilerini de kullanabilirler. psişik olarak.

Durugörü Basiret nedir? İddialı beceri setleri, auraları görme, geçmişi ve geleceği görme, çevredeki değişiklikleri algılama ve insanların düşüncelerini ve duygularını algılama becerilerini içerir.

Durugörü, bedenin ve ruhun titreşimlerini okuyabilir ve bu enerjiyi psişik güçlere sahip olanlarla iletişim kurmak için kullanabilir. Durugörü yetenekleri genellikle psişik kişiye çevresi ve etrafındakilerin düşünceleri ve duyguları dahil olmak üzere etrafındaki dünyayı daha iyi anlamasını sağlayan altıncı bir his olarak tanımlanır.

İlginizi Çekebilir  Duru Görü Nedir?

Bir cevap yazın