Duru görü nedir

Duru Görü Nedir?

Duru görü nedir? temelde bir şeyleri kendi gözleriniz aracılığıyla, ruhsal yaşamınıza ve sizi herhangi bir yolun götürebileceği yere kadar algılama yeteneğidir. Bazıları buna ruhsal bir psişik yetenek veya basiret diyor ve bugün, bugünün dünyasında, böyle bir yetenekten faydalanan insanlardan biri olmaktan sadece bir tık uzaktasınız. 

Bu yeteneğin ilk farkına vardığında, sende ciddi şekilde yanlış bir şeyler varmış gibi hissedebilirsin. 

Duru Görü Ne Demek?

Net görüşe sahip çoğu insan, olayları net bir şekilde görme yeteneklerinin keskin bir şekilde farkında olma eğilimindedir ve genellikle çevrelerini görebilecek tek kişinin kendileri olduğunu düşünür. Bununla birlikte, bu yeteneği nasıl geliştireceğinizi bildiğinizde, arzularınızı tezahür ettirmek daha kolay hale gelir.

Hedeflerinizi tezahür ettirmek için gereken tek şeyin net bir vizyona sahip olabilmek olmadığını anlamak bizim için önemlidir. İhtiyaç duyulan başka şeyler de var. 

Örneğin, mali durumunuzu değiştirmek istiyorsanız, sağlam bir mali plana ve neyi başarmak istediğinize dair doğru bir anlayışa sahip olmak önemlidir. 

Somut bir planınız yoksa ve neyi başarmak istediğinizi bilmiyorsanız, net bir vizyona sahip olmanın bir faydası yoktur. Dolayısıyla, mali durumumuza yardımcı olacak doğru araçlara ve bilgilere sahip olmamız gerekiyor. 

İyi haber şu ki, bunu bağlantı kurarak ve biraz araştırma yaparak yapabiliriz. 

Duru görü nedir?
Duru görü nedir?

Duru Görü Nedir?

Hedeflerinizi ve hayallerinizi tezahür ettirmenize yardımcı olacak bir başka şey, vizyonunuzu mümkün olduğunca tezahür ettirmenize yardımcı olmak istediklerinizle olabildiğince dürüst ve açık sözlü olmaktır. 

Dürüst olmak, özellikle de keşfedilmeden hayallerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız, yapılması zor bir şey olabilir. Ancak ihtiyaçlarınızı anlayan diğer insanlarla birlikte çalıştığınızda süreç çok daha kolay olacaktır. 

Hayallerinizi ve hedeflerinizi gerçekleştirmek için diğer insanlarla çalışmaya başladığınızda, deneyimin çok daha kolay olduğunu göreceksiniz.

Psişik yetenek nedir? Bir insan ile psişik enerji arasındaki bağlantı nedir?

Psişik yetenek fikrine henüz aşina değilseniz, açıklamama izin verin. Mışıl mışıl uyuduğunuzda, eylemleriniz üzerinde hiçbir kontrole sahip değilsiniz. Öyleyse rüya görüyorsan ne oluyor? Size gelen düşünceler sadece zihninizin bir ürünüdür.

Farklı algılama seviyeleri vardır. Ve bu farklı seviyelere ancak psişik güçle ulaşılabilir. Çevrenizdeki dünyayı net bir şekilde görebilmek için bunu anlamanız gerekir. Bu gücün daha net anlaşılması, kendinizi daha güvenli, sağlıklı, mutlu ve rahat hissetmenizi sağlayabilir.

Psişik yeteneğin gerçekliği hakkında birçok efsane vardır. Örneğin, eski Mısırlıların geleceği görme konusunda mistik ve benzersiz bir yeteneğe sahip olduklarına inanılıyordu. Ancak, Mısır piramidinin herhangi bir özel beceri olmadan inşa edildiği keşfedildiğinde, insanlar Mısır halkının yeteneklerinden şüphe etmeye başladılar.

Bu konuda hiçbir şey yapamayacak olsalar da, psişik güçlerin tüm insanlarda çok mevcut olduğuna inanılıyor. Medyumun hayal gücünün bir ürünü olduğu doğru değil.

Psişik yetenek nedir? Bir insan ile psişik enerji arasındaki bağlantı nedir?

Bununla birlikte, psişik yeteneğin Tanrı’nın bir hediyesi olduğu çok yaygın bir inanıştır. Bu inanç aynı zamanda pek çok insanın bilgisi ile cevaplanamayacak birçok soruya sahip olmasının bir ürünü olabilir.

Şimdi psişik yeteneğin Tanrı’nın bir armağanı olduğu fikrinde bazı gerçekler var. Ancak tüm psişik yeteneklerin Tanrı ile ilgili olduğu söylenemez. Aksine, Tanrı’dan tamamen bağımsız olan birkaç tür psişik yetenek vardır.

Duru Görü Nedir? Tanrı ile ilişkilendirilemeyen yaygın bir psişik yetenek türü, basirettir. Bununla birlikte, bu tür bir psişik kolayca ustalaşabilir. Bu tür psişik yeteneklere hakim olduğunuzda, diğer psişik yeteneklerde de ustalaşmak zor olmayacaktır.

Psişik gücün doğuştan gelen bir yetenek olmadığını ve ancak pratikle geliştirilebileceğini anlamalısınız. Bununla birlikte, o zaman bile tüm psişik yeteneklere hakim olduğunu iddia eden insanlar var. Durugörü yeteneğine sahip olduğunu iddia eden birçok kişi var.

Ayrıca farklı psişik yetenekler de vardır. Bunlar sezgi ve duyuru içerir. Tanrı’ya inanmazsanız ve evrenin Tanrı tarafından kontrol edildiğini düşünürseniz, geleceği gören insanlar olduğunu ve bu insanların hiçbir problemi olmadığını hissedebilirsiniz.

Clairaudience, var olmayan şeyleri duyma veya hissetme yeteneğidir. Bu, net olmayan bir şey hakkında karar vermeye çalışırken çok kullanışlıdır. Bu belirli bir psişik güç türü değildir, ancak birçok farklı amaç için kullanılabilir.

Clairaudience, aynı zamanda bir yetenek değil, bir his olduğu için duru duyusu olarak da bilinir. Bu olduğunda, insanlar telepatik olarak kendileriyle konuşulduğunu ve yaptıklarının yapılmadığını hissederler. Bu his her iki tarafta da hissedilebilir. İçte veya dışta hissedilebilir.

Clairaudience, iletişim kurma, telefonlar, konuşmaları dinleme gibi birçok işlev için kullanılır. Ne olduğunu hissedebiliyorsanız, neler olduğunu bilebilirsiniz deniyor. Bununla birlikte, görüşünün gerçek olup olmadığı çok açık değildir.

Birkaç tür ses duyusu vardır. Bu tür bir psişik yeteneğe sahip bir kişi çevredeki şeyleri hissedebilirken, sessiz bir kişinin duru duyma konusunda hiçbir sorunu yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir