Aktörlerin Süper Kahraman Rolleri İçin Uyguladıkları Yöntem

0 23

Aktörlerin süper kahraman rolleri için yaptıkları izleyicilerini etkilemektedir. Harika filmlerin tadını çıkarırken, rollerine uymak için neler yaşadıklarını fark etmeyebiliriz. Fitness, Chris Hemsworth (Thor), Hugh Jackman (X-Men) ve diğerleri gibi birçok film için en önemli önceliktir. Aktörler ve aktrisler hayallerini gerçekleştirmek için kendi yollarından gitmelidir. Bu süper kahramanların eğlence dünyasını renklendirmek için yapması gereken bazı delice şeylere ayrıntılı olarak bakalım.

Egzersizler

Büyük filmlerde, büyük rollerde yer alan tüm aktörler ve aktrisler için hazırlık zirvesidir. Her ne kadar farklı yaklaşımlar kullanıyor olsalar da haftada birçok gün zorlu ve ağır egzersizler yapmak zorundalar. Spor salonu ve fitness merkezleri her sabah antrenman programlarını tamamlamak için rapor verdikleri bir işyeri haline gelir. Chris Hemsworth (Thor) ait Stephen Amell Ok, Hugh Jackman (X-Men), Margot Robbie İntihar Squad içinde Catwoman ve Anne Hathaway Dark Knight Yükseldi aktörlerin bazılarıdır ve her spor salonunda beş günden fazla harcayacağı vakit aktrislerin hedeflerine ulaşmak için haftalarca çalışmasına sebep olur. Bu gönüllü değil, filmin taleplerine göre bir gereklilik. Bu nedenle uymaktan başka seçenekleri yoktur.

 

Diyet ve Takviyeler

Sağlığını tehlikeye atacak steroidlere ve takviyelere maruz kalmasalar da bu insanların çoğunun, bir çeşit takviye kullandıkları gerçektir. Temel olarak, bu doktorlar tarafından kapsamlı bir değerlendirmeden sonra sağlık ve zindeliklerini arttırmaktır. Yapılan diyet ve takviyeler sayesinde aktörlerin süper kahraman rolleri için hızlandırılmış gelişimi gerçekleşir.

 

Profesyonel Eğitmenler ve Diyetisyenler

Çoğu oyuncu ve aktris, antrenman programlarına, rutinlerine ve hatta egzersizlere karar vermez. Çok fazla deneyime sahip profesyonel eğitmenlerden faydalanırlar. Aktrisler ve aktörler filmlerde rollere hazırlanırken, fitness eğitmenleri ve beslenme uzmanlarıyla yakın çalışmak zorundadırlar. Filmlerin tarihinde sadece birkaçı eğitimlerinde başarısız oldu. Bu iki uzman türüne ek olarak, çeşitli eğitim için diğer profesyonellere de danışırlar. Keanu Reeves bir zamanlar nasıl eğitildiğini gösteren bir video yayınladı. Hayranları ve diğer aktörleri etkiledi.

 

Disiplin ve Tutarlılık

Aktörler sert eğitim sıkı bir diyet planı ve çekim sahnelerine hazır olmak için büyük bir zaman taahhüdü içeren zor programlara bağlı kalmaları gerektiğini itiraf ediyorlar. Tüm bunlar disiplin ve tutarlılık gerektirir, böylece hayranlar film ekranlarında gördüklerimizin tadını çıkarabilir. Bazen aktörler ve aktrisler her dakika ne yapacaklarına rehberlik edecek bir yöneticiye ihtiyaç duyarlar. Aktörlerin süper kahraman rolleri için hazırlanmaları bu disiplin ile gerçekleşmektedir.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.